De organisatie van de Maas en Waalse Spelen, Roy Jacobs (Trainbuiten) en Koen Reijers (Plezier in Sport) willen graag alle sponsoren en al die mensen die dit nieuwe evenement nu al een warm hart toedragen, hartelijk danken voor hun medewerking om de eerste editie van de Maas en Waalse Spelen 2017 mogelijk te maken. Zonder jullie hadden we dit niet kunnen doen. We gaan er samen een groot succes van maken 16 – 17 en 18 Juni op sportpark de Gelenberg in Druten! Voor meer informatie over alle sponsoren bekijk dan onderstaande links.

HOOFDSPONSOR:

 Maas en Waalse Spelen – maasenwaalsespelen.nl

GOUD SPONSOR:

Gemeente Druten – druten.nl

Trainbuiten – trainbuiten.nl

Plezier in sport – plezierinsport.nl

ZILVER SPONSOR:

Rabobank – rabobank.nl/lokale-bank/maas-en-waal/

Megens Installatie – megens-installaties.nl

Excluton – excluton.nl

BRONS SPONSOR:

Twitit – 2twitit.nl

Kristel Janssen Steenbergen – janssensteenberg.nl

Ricks Sports – ricksports.nl

24 people – 24people.nl

Van Bemmel – bouwbedrijfvanbemmel.nl

Jon Toebast – jontoebast.nl

Only for Men – onlyformen.nl

 

LOCATIE SPONSOR:

HCD Druten – hockeyclubdruten.nl

LTC – degelenberg.nl

Dio ’30 – dio30druten.nl

Zwemvereniging de Gelenberg – www.gelenberg.nl

SPONSOR:

Moeke Mooren – moekemooren.nl

Huisman Etech Experts – huismanetech.nl

Huisman Transport – huismantransport.nl

Riverside – riverside.nl

StudioDaveJacobs – studiodavejacobs.nl

Meer voor Mekaar – meervoormekaar.nl

Actief Maas en Waal – actiefmaasenwaal.nl

De Zandroos – zandroos.nl

AH – ahdruten.nl

Coppes Optiek – coppesoptiek.nl

Banken Champignons – bankenchampignons.nl

Keurslager Dekkers – dekkers.keurslager.nl

Bijnett Mode – bij-nett.nl

Makelaardij Sjuul van de Klok – sjuulvandeklok.nl

Piazza Schoenmode – piazzaschoenmode.nl

Yellow Tech – yellowcars.nl

Via Moda – facebook.com/Via-Moda

Media 024 – regio024.nl

Jurato – jurato.nl

Gelre Advies – gelre-advies.nl

MeerwaardeMaasenWaal – meerwaardemaasenwaal.nl

Dutch Drone Flights – drone-flights.nl

Derksen Schoonmaak – derksenschoonmaak.nl